До уваги Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Маріуполь Донецької області, в особі Слов’янського регіонального виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Слов’янськ Донецької області,Товариства з обмежено
1.Повідомити Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу», м.Маріуполь Донецької області, в особі Слов’янського регіонального виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Слов’янськ Донецької області, та Товариство з обмеженою відповідальністю «ФПГ Юзбудмонтаж», м.Маріуполь Донецької області, про дату, час і місце підготовчого засідання, що відбудеться 09.11.2022 о 13:30 год., у приміщенні Господарського суду Донецької області, за адресою: 61022, м.Харків, пр.Науки, 5, каб. №406.
2.Повідомити, що участь у підготовчому засіданні можлива для сторін в режимі відеоконференції та відбудеться лише за умови наявності об'єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення підготовчого засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
3.Роз'яснити необхідність дотримання приписів ст.197 Господарського процесуального кодексу України при поданні клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
за позовом Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Маріуполь Донецької області, в особі Слов’янського регіонального виробничого управління Комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», м.Слов’янськ Донецької області,
до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю «ФПГ Юзбудмонтаж», м.Маріуполь Донецької області,
про витребування майна з чужого незаконного володіння
Суддя Кротінова О.В.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: