До уваги Державного підприємства “Торецьквугілля”, м Торецьк, в особі Відокремленого підрозділу “Шахта “Північна” Державного підприємства “Торецьквугілля”, м. Торецьк
Призначити заяви №17-03/62 та №17-03/63 від 13.10.2022р. Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”, м.Дніпро про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання та видачу дубліката судового наказу від 07.05.2018р. у справі №905/2945/17 до розгляду в судовому засіданні на 31.10.2022 року о 10:50 год. (зал судового засідання № 407).
Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі “Електронний суд”.
Направлення даної ухвали здійснювати шляхом електронного листування на електронні адреси учасників справи.
Явка сторін в засідання суду не є обов'язковою.
Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua.
Ухвала набирає чинності з дати підписання та оскарженню не підлягає.
за заявами №17-03/62 та №17-03/63 від 13.10.2022р. Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”, м. Дніпро
про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання та видачу дубліката судового наказу від 07.05.2018р. у справі №905/2945/17
за позовом Державного вищого навчального закладу “Національний гірничий університет”, м. Дніпро
довідповідача Державного підприємства “Торецьквугілля”, м Торецьк, в особі Відокремленого підрозділу “Шахта “Північна” Державного підприємства “Торецьквугілля”, м. Торецьк