Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі №905/826/22.
Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 06.12.2022 року об 11:00 год., яке відбудеться у приміщенні суду (четвертий поверх, зал № 407).
Відповідачу надати відповідно до ст.165 ГПК України відзив на позовну заяву і всі письмові докази (які можливо доставити до суду), протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі; одночасно надіслати позивачу копію відзиву та доданих до нього документів, докази такого направлення надати суду до початку судового засідання.
Повідомити учасників справи, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі “Електронний суд”.
Направлення даної ухвали здійснювати шляхом електронного листування на електронні адреси учасників справи.
Явка у підготовче засідання учасників справи не обов’язкова. При цьому, учасники справи не позбавлені можливості подавати до суду клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua
Ухвала набирає чинності з дати підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, проте заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “НІКОЛАБ”, м.Київ
до відповідача Фізичної особи-підприємця Олійник-Коваленко Людмили Василівни, м.Вугледар
про стягнення заборгованості в сумі 2192859,16 грн., у тому числі основна заборгованість у сумі 1689796,12 грн., пені у сумі 149446,35 грн., інфляційне збільшення у сумі 319703,74 грн. та 3% річних у сумі 33912,95 грн.