Ухвалою Господарського суду Донецької області від 19.10.2022 :
Залучити до участі у справі Товариство з обмеженою відповідальністю "Концерн Електричні Машини" (код ЄДРПОУ 33417736) у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача.
Зобов’язати позивача у строк до 01.11.2022 виконати вимоги ст.172 Господарського процесуального кодексу України щодо направлення позовної заяви з додатками третій особі, докази надіслання представити суду.
Зобов’язати відповідача у строк до 01.11.2022 направити відзив на позовну заяву з додатками третій особі, докази надіслання представити суду.
Третій особі надати у строк до 01.12.2022 пояснення по суті справи та обставин укладання договору №1607/1 від 16.07.2021 про переведення боргу, направити пояснення з доданими до них документами іншим учасникам справи, одночасно надати суду докази такого направлення суду.
Зобов`язати позивача надати для огляду у дату наступного підготовчого засідання оригінал договору №1607/1 від 16.07.2021 про переведення боргу.
Відкласти підготовче засідання 08.12.2022 о 13:00 год. зал судового засідання № 406 (приміщення Господарського суду Донецької області, за адресою: 61022, м.Харків, пр.Науки, 5).
З урахуванням положень статті 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров`я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю - рекомендувати у випадку загрози життю, здоров`ю та безпеці представників учасників справи подавати до суду заяви про розгляд справи в їхній відсутності за наявними матеріалами в порядку частини третьої статті 196 Господарського процесуального кодексу України.
Повідомити, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути подані в електронному вигляді на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі «Електронний суд».
Повідомити, що участь у підготовчому засіданні можлива для сторін в режимі відеоконференції та відбудеться лише за умови наявності об'єктивних обставин, які забезпечать безпеку проведення судового засідання у приміщенні Господарського суду Донецької області.
Роз'яснити необхідність дотримання приписів ст.197 Господарського процесуального кодексу України при поданні клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича компанія «Нове обладнання паливно-енергетичного комплексу», м.Київ,
до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю «Енерготрейдинг», м.Миколаївка Краматорського району Донецької області,
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача. Товариство з обмеженою відповідальністю "Концерн Електричні Машини"
про стягнення 8759272,41 грн.,-
Суддя: Кротінова О.В.
Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою: