До уваги, Ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю «Комплекс» арбітражного керуючого Фірус А.О. (м. Шахтарськ, Донецька область)
15 червня 2021, 15:55
Справа № 905/3078/13
В провадженні Господарського суду Донецької області на стадії ліквідаційної процедури знаходиться справа №905/3078/13 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Комплекс” (код ЄДРПОУ 30261443), повноваження ліквідатора виконує - арбітражний керуючий Фірус А.О.
Станом на теперішній час строк ліквідаційної процедури витік, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута для затвердження суду не надані.
У зв’язку з викладеним прошу повідомити господарський суд про результати проведення ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю “Комплекс” та надати звіт про проведену роботу і ліквідаційний баланс банкрута з документами, передбаченими статтею 65 Кодексу України з процедур банкрутства
за заявою кредитора (заявника) Товариства з обмеженою відповідальністю “Шахта 1-6”, м. Шахтарськ
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю “Комплекс”, м. Шахтарськ