flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До уваги: арбітражного керуючого Годовиченка Дмитра Вадимовича!

02 липня 2025, 15:12

За заявою ініціюючого кредитора (заявника) Маріупольського міського благодійного фонду “АЗОВМАШ”, м.Маріуполь, Донецька область

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю “КЕРАМ-ЗБУТ”,  смт.Очеретине, Ясинуватський район, Донецька область

про банкрутство

 

Справа 5006/38/7б/2012

 

 

Ухвалою суду від 01.07.2025  постановлено:

 

Закрити провадження у справі №5006/38/7б/2012 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «КЕРАМ-ЗБУТ» (код ЄДРПОУ: 35414969).

Припинити дію мораторію на задоволення вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю «КЕРАМ-ЗБУТ» (код ЄДРПОУ: 35414969).

Копію даної ухвали надіслати боржнику, кредиторам, податковому органу, органу ДВС за місцезнаходженням боржника, державному органу з питань банкрутства, а також державному реєстратору за місцезнаходженням боржника.

Ухвала набрала законної сили з моменту її прийняття 01.07.2025 та може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги до Східного апеляційного господарського суду у строки передбачені ГПК України.

Суддя Лейба М.О.

 

Електронний варіант ухвали в мережі Інтернет за адресою:  https://reyestr.court.gov.ua/Review/128521201