позовної заяви: Державного підприємства «Укрвугілля», м. Київ,
до відповідача: Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1», м. Вугледар, Донецька область,
про стягнення 27820517,80грн, з яких 19000000,00грн – основний борг, 7472986,30грн – пеня, 775616,44грн – 5% річних, 571915,06грн – інфляційні втрати,
Ухвалою суду від 30.10.2023:
1.Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі №905/1366/23.
2.Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 21.11.2023 року о 12:00 год., яке відбудеться у приміщенні суду, зал судового засідання № 104.
4.Запропонувати відповідачу у строк не пізніше п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження подати до суду відзив на позовну заяву, оформлений відповідно до вимог статті 165 Господарського процесуального кодексу України, а також всі докази, що підтверджують заперечення проти позову; забезпечити направлення позивачу копії відзиву на позов та доданих до нього документів, докази на підтвердження такого направлення разом з відзивом надати суду. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву на позов у встановлений судом строк, справа згідно з ч. 9 ст. 165 Господарського процесуального кодексу України буде розглянута за наявними в ній матеріалами. Суд має право вирішити справу за наявними матеріалами також у разі, якщо відзив подано особою, яка відповідно до частини шостої статті 6 Господарського процесуального кодексу України зобов’язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його і не навела поважних причин невиконання такого обов’язку.
Запропонувати позивачу у строк до п’яти днів з дня отримання відзиву надати суду відповідь на відзив (за наявності).
Запропонувати відповідачу у строк до п’яти днів з дня отримання відповіді на відзив надати суду заперечення (за наявності).
Роз’яснити сторонам, що заяви по суті справи, заперечення та пояснення повинні відповідати вимогам частин третьої шостої статті 165 Господарського процесуального кодексу України. Копії вказаних заяв по суті справи та доданих до них документів надсилаються (надаються) іншим учасникам справи одночасно з надсиланням (наданням) їх до суду з урахуванням положень статті 42 Господарського процесуального кодексу України.
Роз’яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 6 статті 6 Господарського процесуального кодексу України юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов’язковому порядку.
Повідомити учасників справи, що особа, яка зареєструвала електронний кабінет в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, може подавати процесуальні, інші документи, вчиняти інші процесуальні дії в електронній формі виключно за допомогою Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, з використанням власного електронного підпису, прирівняного до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги», або у паперовій формі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.