До уваги cторін : 1) Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк», м.Київ, 2) Романенко Тетяни Іванівни, с.Білосарайська коса, Мангушський район, Донецька область, 3) Приватного підприємства «Холодторг», м.Маріуполь, Донецька область
за позовом Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк», м.Київ,
до відповідача1 Приватного підприємства «Холодторг», м.Маріуполь, Донецька область,
до відповідача2 Романенко Тетяни Іванівни, с.Білосарайська коса, Мангушський район, Донецька область,
про солідарне стягнення заборгованості за кредитом в сумі 572155,62 грн.,
Суддя К.С.Харакоз
Ухвалою суду від 12.12.2022 постановлено:
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі №905/976/22.
Справу №905/976/22 розглядати за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 16.01.2023 року о 13:15 год., яке відбудеться у приміщенні суду, зал судового засідання № 308.
Встановити відповідачам строк для надання відзиву на позов із урахуванням вимог статті 178 ГПК України протягом 15 днів з дня отримання цієї ухвали. Докази надіслання копії відзиву та доданих до нього документів позивачу надати до суду.
Роз’яснити відповідачу, що в разі ненадання у встановлений судом строк без поважних причин відзиву, письмових пояснень суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Запропонувати сторонам за наявності додаткових доказів у справі - надати їх суду до дати підготовчого засідання разом з доказами направлення копій вказаних доказів іншій стороні.
Повідомити сторони, що у зв’язку із запровадженням на території України воєнного стану, на підставі рекомендацій Ради суддів України, з метою недопущення випадків загрози життю, здоров’ю та безпеці відвідувачів і працівників суду, у відповідності до розпорядження керівництва суду, доступ до приміщення суду тимчасово обмежено.
Повідомити сторін, що заяви по суті справи, заяви з процесуальних питань, клопотання, пояснення, додаткові письмові докази, висновки експертів, можуть бути ними подані в електронному вигляді на електронну пошту суду або через особистий кабінет в системі «Електронний суд». Вхід до системи "Електронний суд" https://id.court.gov.ua/.
Роз'яснити, що учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: