До уваги cторін : 1) Приватного підприємства «ФЕНІКС АГРО», м.Умань, Черкаська область, 2) Товариства з обмеженою відповідальністю «Маріупольська птахофабрика», с.Степне, Волноваський район, Донецька область,
за позовом Приватного підприємства «ФЕНІКС АГРО», м.Умань, Черкаська область,
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Маріупольська птахофабрика», с.Степне, Волноваський район, Донецька область,
про стягнення 795339,99 грн.,
Суддя К.С.Харакоз
Ухвалою суду від 05.12.2022 постановлено:
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі №905/956/22.
Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.
Встановити строк для подання відзиву на позов - протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали та для подання заперечень на відповідь на відзив (якщо така буде подана) - протягом 10 днів з дня отримання відповіді на відзив.
Роз`яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 7 ст. 252 Господарського процесуального кодексуУкраїниклопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - разом з позовом або не пізніше п`яти днів з дня отримання відзиву.
Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи (ч.2 ст. 178 Господарського процесуального кодексу України).
Встановити строк для подання позивачем відповіді на відзив - протягом п`яти днів з дня отримання відзиву на позов.
Звернути увагу сторін на приписи ч.5 ст. 165, ч.3 ст. 166, ч.3 ст. 167 Господарського процесуально кодексу України, згідно з якими копія відзиву, відповіді на відзив та заперечень на відповідь на відзив з доданими документами повинні бути надіслані (надані) іншим учасникам одночасно з надісланням (наданням) до суду.
Повідомити сторони, що у зв`язку із запровадженням на території України воєнного стану, на підставі рекомендацій Ради суддів України, з метою недопущення випадків загрози життю, здоров`ю та безпеці відвідувачів і працівників суду, у відповідності до розпорядження керівництва суду, доступ до приміщення суду тимчасово обмежено.
Заяви, клопотання тощо, може бути подано засобами електронного зв`язку: inbox@dn.arbitr.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Електронний варіант рішення в мережі Інтернет за адресою: