flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДСА України запроваджено спеціальні канали для надання повідомлень про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції"

Відповідно до частини четвертої статті 53 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) державні органи забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог цього Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв'язку.

На виконання зазначеної норми Закону у ДСА України запроваджено спеціальні канали для надання повідомлень про порушення вимог Закону.

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38 (044) 277-76-27

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок – четвер: з 9 год до 18 год, п’ятниця: з 9 год до 16 год 45 хв з щоденною перервою з 13 год до 13 год 45 хв.

Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): anticor_reports@court.gov.ua

 

Повідомлення про корупцію підлягає розгляду за сукупності наступних умов:

КАНАЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 

Повідомити про корупцію посадових осіб Державної судової адміністрації України, її територіальних управлінь та закладів, установ, підприємств, що належать до сфери управління ДСА України

Права та гарантії захисту викривачів